MČR 55 PLUS - A OPĚT KRUMSÍN

15.07.2019 21:17

MČR 55 PLUS

Lipník-fotbalové hřiště     06.07.2019   

Trojice,    Třída: MČR,    Hra systémem: ,    Kvalita: 32.219,    Týmů: 28,    Klubů: 22,    č.turnaje: 19020    

Výsledková listina

 

Pořadí Kat.

Licence

Jméno

Klub

Body

Bonus

1   29040 Krpec Miroslav HRODE KRUMSÍN 0.000  
    16105 Krpec František HRODE KRUMSÍN    
  29039 Krpcová Jana HRODE KRUMSÍN    
2   12038 Krejčín Leoš SKP Kulová osma 0.000  
    11009 Fereš Pavel PK 1293 Vojnův Městec    
  12037 Krejčínová Lenka SKP Kulová osma    
3   99512 Kocourek Pavel SK Sahara Vědomice 0.000  
  10163 Vaníčková Alena Sokol Kostomlaty    
    11006 Kulhánek Milan SK Sahara Vědomice    
4   15060 Horálek Jiří PCP Lipník 0.000  
    98432 Pažout Pavel PCP Lipník    
    98425 Bílek Rudolf PCP Lipník    
8   23060 Ševčík Jaroslav PAK Albrechtice 0.000  
    96005 Bukovčík Jan PAK Albrechtice    
    26034 Vajčovec Kamil PAK Albrechtice    
    98379 Puhr Jaromír PAK Albrechtice    
8 13044 Fafková Jana PC Sokol Lipník 0.000  
  16010 Šplechtová Dana CdP Loděnice    
  21913 Korešová Alena HAVAJ CB    
8   16075 Hladík Jaroslav SK Pétanque Řepy 0.000  
    16086 Ptáček Miroslav SK Pétanque Řepy    
    16082 Pastorek Jaroslav SK Pétanque Řepy    
8   10159 Vaníček Rudolf Sokol Kostomlaty 0.000  
  20714 Chludilová Marie PC Sokol Lipník    
  98458 Muzikantová Naděžda PC Sokol Lipník    
16   12020 Fafek Petr PC Sokol Lipník 0.000  
    21912 Koreš Jiří st. HAVAJ CB    
    13005 Bureš Pavel st. HAPEK    
16   23131 Felčárek Jaroslav FRAPECO 0.000  
    23021 Ondryáš Jiří FRAPECO    
    23086 Řehoř Miroslav FRAPECO    
    14094 Šedivý Zdeněk FRAPECO    
16 15010 Chmelařová Yvetta SKP Kulová osma 0.000  
  12085 Mitkovová Hana SKP Kulová osma    
    12083 Zátka Miloslav SKP Kulová osma    
16   26010 Řezníček Jiří 1. KPK Vrchlabí 0.000  
  13041 Sládková Hana 1. KPK Vrchlabí    
    16140 Van Den Heuvel Johannes Lamber 1. KPK Vrchlabí    
16   18076 Meduna Vilém CHRUPEK Chrudim 0.000  
    18084 Fila Pavel CHRUPEK Chrudim    
    12042 Pilát Petr SKP Kulová osma    
    12033 Borovička Oldřich SKP Kulová osma    
16   98457 Muzikant Jaroslav PC Sokol Lipník 0.000  
    13045 Chaloupek Miroslav PC Sokol Lipník    
    99551 Tymeš Jiří PC Sokol Lipník    
    13046 Salač Miloslav PC Sokol Lipník    
16   13062 Faust Antonín PCFT Sokoleč 0.000  
    25030 Jeřala Václav PC Sokol Velim    
  11034 Jeřalová Hana PC Sokol Velim    
    18087 Musil Josef SPORT Kolín    
16   96046 Ježek Vladislav st. PEK Stolín 0.000  
    96052 Vejrek Vladimír PEK Stolín    
  12055 Boušová Ludmila PEK Stolín    
17 12030 Borovičková Eliška SKP Kulová osma 0.000  
    14025 Rovný Jiří SKP Kulová osma    
    15027 Hanuš Jaroslav SKP Kulová osma    
18   96030 Štěpánek Petr 1. KPK Vrchlabí 0.000  
    26009 Bím Luboš 1. KPK Vrchlabí    
  28008 Bímová Alena 1. KPK Vrchlabí    
  15075 Švecová Ludmila 1. KPK Vrchlabí    
19   24275 Černý Vojtěch PC Sokol Velim 0.000  
    10071 Mallat Oldřich PEK Stolín    
    96045 Ježek Jiří st. PEK Stolín    
20 12035 Horálková Ivana SKP Kulová osma 0.000  
  15031 Fárová Helena SKP Kulová osma    
    15032 Fára Jindřich SKP Kulová osma    
  12031 Koudelková Ema SKP Kulová osma    
21   15087 Doubrava Antonín PCP Lipník 0.000  
  17081 Šupolíková Jiřina PCP Lipník    
  16121 Pražáková Alena PCP Lipník    
22   96209 Bartoš Martin 1. KPK Vrchlabí 0.000  
    10135 Ton Petr 1. KPK Vrchlabí    
  19061 Blažková Marie 1. KPK Vrchlabí    
23   16117 Stejskal Václav JAPKO 0.000  
  21805 Reinbergrová Václava PCP Lipník    
  14028 Hercoková Milena Sokol Kostomlaty    
24   96205 Švimberský Jan 1. KPK Vrchlabí 0.000  
    97272 Žižka Jaroslav 1. KPK Vrchlabí    
    19060 Brázda Vladimír 1. KPK Vrchlabí    
25   16077 Holoubek Pavel SK Pétanque Řepy 0.000  
    17052 Zikmunda Martin PC Mimo Done    
    18005 Procházka Josef SK Pétanque Řepy    
26 18014 Klazarová Vlasta SK Pétanque Řepy 0.000  
  19006 Koňasová Hana SK Pétanque Řepy    
  16079 Kolaříková Josefína UBU Únětice    
27 96210 Bartošová Zuzana 1. KPK Vrchlabí 0.000  
  28009 Řezníčková Radomíra 1. KPK Vrchlabí    
  18061 Štěpánková Zdeńka 1. KPK Vrchlabí    
28   18010 Gruber Petr SK Pétanque Řepy 0.000  
  18011 Gruberová Jiřina SK Pétanque Řepy    
  16072 Gazdíková Jiřina SK Pétanque Řepy