Krumsínská HRODA - VÝSLEDKY

15.07.2019 21:21

Krumsínská HRODA

Krumsín     13.07.2019   

Trojice,    Třída: REGIONAL,    Hra systémem: SV,    Kvalita: 39.316,    Týmů: 32,    Klubů: 17,    č.turnaje: 19078    

Výsledková listina

 

Pořadí Kat.

Licence

Jméno

Klub

Body

Bonus

1   99532 Michálek Ivo Carreau Brno 196.580  
    28007 Kaplánek František HRODE KRUMSÍN    
    29040 Krpec Miroslav HRODE KRUMSÍN    
2   99496 Drmola Michal HRODE KRUMSÍN 157.264  
  17039 Drmolová Petra HRODE KRUMSÍN    
    24272 Drmola Miroslav HRODE KRUMSÍN    
3   25061 Kutý Tomáš SKP Hranice VI-Valšovice 137.606  
    16107 Janeček Robert HRODE KRUMSÍN    
    19019 Motl Bohuslav HRODE KRUMSÍN    
4 29039 Krpcová Jana HRODE KRUMSÍN 117.948  
    11011 Juráň Petr HRODE KRUMSÍN    
    10064 Pořízka Zbyšek HRODE KRUMSÍN    
5   14008 Bačo David TOP - ORLOVÁ 108.119  
    16105 Krpec František HRODE KRUMSÍN    
  16106 Konšel Robin HRODE KRUMSÍN    
6 JZ 18124 Valošková Sára PK Polouvsí 98.290  
  18072 Ondryhal Lukáš PK Polouvsí    
    18132 Vašíček Vladimír PK Polouvsí    
7   98446 Morávek Petr PC Sokol Lipník 88.461  
    12086 Froněk Jiří CdP Loděnice    
    15067 Vyoral Hynek CdP Loděnice    
8 18048 Voříšková Irena Kulový blesk Olomouc 78.632  
    15006 Voňka Jiří Kulový blesk Olomouc    
    18136 Hanák Pavel Orel Řečkovice    
9   12048 Pánek Miloslav HRODE KRUMSÍN 73.718  
    23029 Kobza Ladislav HRODE KRUMSÍN    
      Charvát Jiří      
10     Michal Peterka   68.803  
      Martin Krejčí      
      Radim Krejčí      
11   24271 Rolínek Michal HRODE KRUMSÍN 63.889  
    98482 Marcián Vladimír HRODE KRUMSÍN    
    99555 Pírek Martin HRODE KRUMSÍN    
12   17093 Žiak Radomír PAK Albrechtice 58.974  
    10047 Žiak Vojtěch PAK Albrechtice    
    10048 Valík Václav PAK Albrechtice    
13     John Busk , Starpetanque Danma   54.060  
      Helle Busk , Starpetanque Danm      
      Magda Sjögren , 16109 , SKP Ku      
14   24277 Jeřala Pavel PC Sokol Velim 49.145  
    24281 Škopek Martin PC Sokol Velim    
    16122 Malý Tomáš PC Sokol Velim    
15   21776 Krupica Zbyněk Carreau Brno 44.231  
  15013 Krupicová Gabriela Carreau Brno    
      Mareček Vladimír      
16 15007 Rozsypalová Jana Kulový blesk Olomouc 39.316  
  17062 Hanák David Orel Řečkovice    
    15008 Skopal Radek Kulový blesk Olomouc    
17     Melichárek Miroslav   36.859  
      Melichárek Max      
      Němec Petr      
18   98307 Jurišta Kamil TOP - ORLOVÁ 34.402  
    13005 Bureš Pavel st. HAPEK    
  17035 Konšelová Lenka HAPEK    
19   11018 Němec Jiří FENYX Adamov 31.944  
    16020 Handl Zdeněk FENYX Adamov    
  19052 Lazarová Blanka BePeC 2016    
20     Libor Lavička   29.487  
      Jiří Sonntag      
      Petr Kamenický      
21   18141 Horák Libor BePeC 2016 27.030  
  18142 Horáková Iva BePeC 2016    
    26061 Hvížď Jaroslav SLOPE Brno    
22   15051 Hudos Oldřich KLIP Litovel 24.573  
  15050 Krystková Alena KLIP Litovel    
    15049 Pavlů Ladislav KLIP Litovel    
23   10139 Karásek Jiří HRODE KRUMSÍN 22.115  
  12047 Karásková Františka HRODE KRUMSÍN    
    15001 Ulmann Jiří TOP - ORLOVÁ    
24   27062 Mrlina Karel FENYX Adamov 19.658  
  27063 Mrlinová Jana FENYX Adamov    
  17022 Karásková Soňa FENYX Adamov    
25     amatér Karel   17.201  
      Trnková Vlaďka      
      Chupáň Marek      
26   18099 Merta Lukáš 1. Starobrněnský PK 14.744  
    18098 Strouhal Pavel 1. Starobrněnský PK    
      Holický Jan      
27   28005 Blažej Petr 1. Starobrněnský PK 12.286  
  28056 Blažejová Eva 1. Starobrněnský PK    
    13011 Navrátil Petr HAPEK    
28   29042 Polách Libor PAK Albrechtice 9.829  
    15005 Polách Josef PAK Albrechtice    
      Kutějová Růžena      
29 19034 Valošek Hugo PK Polouvsí 7.372  
    18066 Ondryhal Josef PK Polouvsí    
    18065 Valošek Radim PK Polouvsí    
30   14098 Skala Petr PC Sokol Velim 4.915  
    24275 Černý Vojtěch PC Sokol Velim    
    14099 Klouda Aleš PC Sokol Velim    
31     Fridrich Pavel   2.457  
      Fridrich Denis      
      Fridrichová Monika      
32   11046 Faltýnek David HRODE KRUMSÍN 0.000  
    12049 Soldán Michal HRODE KRUMSÍN    
    19021 Chodůr Peter HRODE KRUMSÍN